Forum Polonii w Norwich UK , Polish Community in Norwich UK Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
sporty walki w Norwich i Norfolk
Autor Wiadomość
adam_11
szeregowy

Wysłany: 15-03-2014, 19:34   sporty walki w Norwich i Norfolk

Hey! Czy ktos z Was uprawia sporty walki (tajski boks, boks, kickboxing lub mma)?
Niedlugo przeprowadzam sie do Norwich z Glasgow, chcialbym wiedziec czy mozna gdzies solidnie potrenowac :) Sprawdzalem online i jest kilka klubow w samym Norwich, ale pomyslalem ze warto spytac rodaków o opinie :)
Jezeli jestescie w temacie to skrobnijcie krotka opinie o klubie, samych zajeciach itd.
Dzieki,
Adam

kozioł 

Twoje miasto w Polsce :: WWA
Wysłany: 18-03-2014, 19:45   

Kiedys najlepsza szkołą byla Iceni Woriorrs , wiem ze ostatnio sie rozpadła( paru instruktorów odeszło) typek który uczył Thai box udziela teraz prywatnie lekcji. tu masz link do strony: http://www.iceniwarriors.com/ tam jest tel. do niego.
Długo ćwiczysz czy zaczynasz dopiero? jaka sztuka walki? ja zbieram się zeby isc na 2 treningi thai i 2 brazylian j-j i porównać która sztuka walki bardziej mi odpowiada.
Pozdro.

adam_11
szeregowy

Wysłany: 06-04-2014, 10:23   

Dzieki za odpowiedz. Wlanie ich strona najbardziej przypadla mi do gustu, tzn godziny i dni treningu... szkoda ze juz nie funkcjonuje, jak juz bede w Norwich to zadzwonie to tego instruktora i dowiem sie co i jak :) Ja cwicze boks tajski dokladnie rok, czyli jakby nie bylo zaczynam dopiero swoja przygode z tym sportem :) Pozdrawiam.

adam_11
szeregowy

Wysłany: 05-07-2014, 21:06   

tak tylko wspomne, ze po kilku probach znalazlem super miejsce do treningu, w miejscowosci Long Stratton.
Sala co prawda mala, ale klimatyczna, mozna solidnie potrenowac i zrzucic kilka kilo :)
Trening prowadzone codziennie o kilku porach w ciagu dnia, takze kazdy kto chce trenowac znajdzie cos dla siebie. Polecam treningi Muay Thai z Andre, normalnie kosmos :) Jezeli ktos jest zainteresowany to piszcze pw to podam szczegoly!

Odpowiedz do tematu