Forum Polonii w Norwich UK , Polish Community in Norwich UK Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Fryzjerka zaprasza!
Autor Wiadomość
fryzjerka6
szeregowy

Wysłany: 14-11-2013, 18:08   Fryzjerka zaprasza!

Witam. Jestem doświadczoną fryzjerką (w Polsce prowadziłam własny salon fryzjerski) Mieszkam w Norwich (NR3) oferuję usługi fryzjerskie w moim domu, lub dojeżdżam do klientki.

Cennik:
* Baleyage -35f
* Strzyżenie-9f
* Strzyżenie męskie-7f
* Koloryzacja 35f
* Pasemka 36f
* Fryzury okolicznościowe od 10f

Serdecznie zapraszam 07864003562
Ostatnio zmieniony przez fryzjerka6 22-11-2013, 20:52, w całości zmieniany 1 raz  

KLAUDKA22 
plutonowy

Wysłany: 20-11-2013, 06:35   

Jedyna fryzjerka ktora oglasza sie na tym forum i dorzymuje slowa co do umowionej wizyty i ktora z ochota a nie z lasks zgodzila sie na wizyte, wiem co mowie bo przez dwa tygodnie dzwonilam do fryzjerek zeby ktoras zgodzila sie na wizyte, ale zadna niemiala czasu, a to juz nieaktualne, a to trzaba miesiac czekac, a to nieodbieraly telefonow, poprostu smieszne traktowanie czlowieka i zadzwonilam do tej pani 3 dni pozniej mialam umowiona wizyte.Bylam w sobote u tej pani robic sobie pasemka, efekt koncowy jest super bardzo jestem zadowolona I napewno pojde do tej pani kolejny raz.polecam ta pania zna sie na tym co robi, oraz dorzymuje terminu umowionej wizyty.polecam

Madziulek 
sierżant
Madziulek

Wysłany: 20-11-2013, 22:33   

to bardzo dziwne bo do mnie ta pani nie przyszla na umowina wizyte I nawet sie nie pofatygowala powiadomic chocby wysylajac sms skoro nie miala odwagi zadzwonic!!a co smieszniejsze to dzwonilam do niej 3 godziny wczesniej sie upewnic I wszystko bylo w najlepszym porzadku!!czy to jest profesjonalne podejscie do klienta wystawiajac go do wiatru??jednak u dobrych profesjonalnych fryzjerek trzeba swoje odczekac w kolejce bo maja napiete grafiki I chyba to o czyms swiadczy:)NIE POLECAM TEJ PANI NIE PRZYCHODZI NA UMOWIONE WIZYTY

KLAUDKA22 
plutonowy

Wysłany: 21-11-2013, 05:38   

To dziwne , ja bylam I dotrzymala ta pani umowionej wizyty.dziwne ze niepisalas wczesniej o takiej sytuacji tylko dopiero teraz jak ja dodalam pozytywny komentarz.... ja jestem bardzo zadowolona z tej pani I tak jak mowilam pojde jeszcze nieraz.pozdrawiam

Madziulek 
sierżant
Madziulek

Wysłany: 21-11-2013, 23:14   

nie interesuje mnie twoj post kiedy I gdzie bylas I to dziwne ale moje zniesmaczenie doswiadczona pania fryzjerka prowadzaca kiedys swoj zaklad pojawilo sie 4 dni temu I ostrzegam przed nieslownoscia pani f.

KLAUDKA22 
plutonowy

Wysłany: 22-11-2013, 05:38   

Nie prowadzaca kiedys salon fryzjerki, tylko prowadzaca nadal salon fryzjerski.kazdy ma swoje zdanie ja polecam moje pasemka I cieniowanie wlosow wyszly supe.polecam

fryzjerka6
szeregowy

Wysłany: 22-11-2013, 20:50   

Skomentuje to tylko tak...KONKURENCJA.
Klaudia dzięki za PRAWDZIWE komentarze :)
Pozdrawiam :)

Madziulek 
sierżant
Madziulek

Wysłany: 22-11-2013, 22:22   

konkurencja jak to pani nazwala nie umawia sie na wizyte domowa,prosze sobie pomyslec I przypomniec jak pani nie przychodzi na umowione spotakania I prosze na forum publicznym nie oszukiwac potencjalnych klientow,ja nie kwestionuje umiejetnosci pani ale moralnosc I szacunek do klienta bo tak sie nie robi I tak poprostu nie przychodzi sie na umowione wizyty bez zadnej informacji!!!!

tuptusie10 
chorąży

Twoje miasto w Polsce :: Rdzyń Podl.
Wysłany: 23-11-2013, 12:05   

Witam,właśnie wróciłem od tej pani i moje wrażenie jest jak najbardziej pozytywne i na pewno zadzwonię jeszcze raz :mrgreen:

kulka03
plutonowy

Wysłany: 25-11-2013, 20:22   

rowniez polecam!

dagibo

Twoje miasto w Polsce :: Wrocław
Wysłany: 27-11-2013, 19:15   

Rozumiem Madziulek Twoje rozgoryczenie jednak chyba kazdemu z nas choc raz w zyciu zdarzylo sie byc nieprofesjonalnym , nie przyjsc na umowione spotkanie i nawet nie powiadomic o tym fakcie czyz nie ? Jesli nie chcesz korzystac to tego nie rob i juz :) Nie podwaza to jednak faktu, ze w reku kobieta moze miec kawal dobrego fachu (na co wskazuja pozytywne komentarze) co moze nawet zatrzec pierwsze zle wrazenie, wiec moze warto dac czlowiekowi druga szanse ? Przemysl zanim "rzucisz kamieniem"... rozne sa zdarzenia losowe ;)
A jesli pani fryzjerce naprawde zdarzylo sie takie "fo pa" to czy dla zakopania "toporka" nie warto powiedziec przepraszam :)
Pisze to calkowicie bezstronnie : ani nie korzystalam z uslug, ani sie nie umawialam, ani nie jestem konkurencja, ani fanka, poprostu przeraza mnie jak wiele jest w ludziach agrecji i braku tolerancjj oraz braku wspolnego poszanowania :)

Pozdrawiam wszystkich :)
Ostatnio zmieniony przez dagibo 27-11-2013, 19:16, w całości zmieniany 1 raz  

Madziulek 
sierżant
Madziulek

Wysłany: 30-11-2013, 00:39   

droga/-i dagibo po pierwsze wcale nie jestem rozgoryczona I nie ubolewam nad zaistniala sytuacja ,powtorze jescze raz dla jasnosci ze nie podwazam kompetencji tylko moralnosc I szacunek do klienta I nie rozumiem o jakim przepraszaniu ty wogole wspominasz.Praca jest praca , jezeli ktos oferuje uslugi to powienien sie wywiazac z umowy jaka sie zawiera :wink: nie wiem jak tobie ale mnie sie nie zdarza tak poprostu nie dotrzec do pracy :grin: etyka zawodowa I komunikacja z klientem na niskim poziomie,dziekuje bardzo za umoralnienie ale kazdy ma prawo wyrazic swoja doswiadczenia odczucia I opienie na forum :lol: I nie swiadczy to o agresji i braku tolerancjj oraz braku wspolnego poszanowania bo kompletnie nie rozumiem gdzie ty sie tego doszukalas/-ales :lol: z ta agresja to juz wogole przesada :lol: :lol: :lol:

edi 
sierżant

Twoje miasto w Polsce :: Lublin
Wysłany: 10-12-2013, 10:37   

Chce sie skontaktowac a Pani nie ma zasiegu i na sms tez nie odpowiada:(
Ale dalej czekam...
Ostatnio zmieniony przez edi 10-12-2013, 10:39, w całości zmieniany 1 raz  

eska 
chorąży
:)

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 10-12-2013, 12:57   

Nie odbierze i nie napisze... Wróciła do Polski.

edi 
sierżant

Twoje miasto w Polsce :: Lublin
Wysłany: 10-12-2013, 16:24   

Szkoda :( a może zna ktoś inną fryzjerkę z Norwich lub Fakenham???

Mucha 
plutonowy

Wysłany: 10-12-2013, 21:44   

Lada chwila będzie kontakt. Namierzam nową ;)

ojciecluka
szeregowy

Wysłany: 08-11-2014, 16:04   

Moja kolezanka ( fryzjerka6) bedzie za tydzien w UK. Mozna sie z nia umawiac od 15.11 do 22.11. Ceny za uslugi takie same jak powyzej. Zmienil sie tylko nr. Kontaktowy :07463 673273. Serdecznie zapraszamy:)

Odpowiedz do tematu