Forum Polonii w Norwich UK , Polish Community in Norwich UK Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana językowa polsko-angielska
Autor Wiadomość
Yuki

Wysłany: 12-07-2016, 12:32   Wymiana językowa polsko-angielska

Cześć wszystkim,

Jestem anglikiem. Jestem w Norwich na kilka miesięcy. Zwykle mieszkam w Polsce w Krakowie, ale trzeba zarabiać jakieś pieniądze, dlatego mója dziewczyna i ja przeprowadziliśmy się do Norwich kilka dni temu. Pochodzę z Norwich i jeszcze mam tu rodzinę i kolegów i znajomych. Szukam okazji, żeby rozmawiać po polsku podczas mojego pobytu w moim rodzinnym mieście i oczywiście zapraszam was do romowy ze mną po angielsku. Jeszcze nie znalaźłem pracy i dzięki temu mam dużo czasu, żeby pogadać. Mieszkam w centrum. Bardzo lubię spacerować i rozmawiać. Potrzebuję polepszyć słaby poziom mojego mówienia. Może brzmi to wyjątkowo dziwnie ale w Polsce rzadko miałem okazję, żeby mówić po polsku. W polsce jestem nauczycielem angielskiego i więc muszę mówić po angielsku przez cały dzień i mimo tego, że dziewczyna jest polką, rzadko mamy cierpliwość, żeby rozmawiać ze sobą po polsku. Jeśli macie ochotę i czas na rozmowę, dajcie mi znać. Email: ove.rolandson@gmail.com

Pozdrawiam
Yuki

Odpowiedz do tematu