Forum Polonii w Norwich UK , Polish Community in Norwich UK Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Numerek
23-11-2013, 04:55
Podsumowanie polskiej imprezy w sonik

Czy cieszyło cię usłyszeć coś polskiego w sonik na zakończenie wczorajszej imprezy
Więcej polskich kawałków takich jaka dwa ostatnie
75%
 75%  [ 3 ]
zdecydowanie mucka przez całą impreze nic polskiego
0%
 0%  [ 0 ]
zostawić tak jak do tej pory
25%
 25%  [ 1 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
i ja 
chorąży
siema

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 26-05-2008, 10:55   Podsumowanie polskiej imprezy w sonik

Kto uważa że na polskich imprezach powinno być tak jak na samym koniec wczorajszej imprezy w Sonikc jak już światło zaświecili.
Ostatnio zmieniony przez i ja 26-05-2008, 10:56, w całości zmieniany 1 raz  

Globus 
Site Admin

Wysłany: 26-05-2008, 13:32   impreza

Witam!
Ja bylem zaskoczony ze tak duzo roznych ludzi bylo, Anglikow , Albanczykow itd. i wydaje mi sie ze generalnie wszyscy dobrze sie bawili, bez bijatyk i awantur, oby tak dalej. Mam nadzieje tylko ze wiecej polskiego piwa zakupia nastepnym razem.
Pozdrawiam
Globus
Admin

i ja 
chorąży
siema

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 26-05-2008, 15:00   

Zgadzam się z tym. Tym razem był nawet striptiz dziewczyną widać chyba się podobał bo robiły zdjęcia:)

LongShu
[Usunięty]

Wysłany: 26-05-2008, 16:37   Re: Podsumowanie polskiej imprezy w sonik

i ja napisał/a:
Kto uważa że na polskich imprezach powinno być tak jak na samym koniec wczorajszej imprezy w Sonikc jak już światło zaświecili.

A jak tam bylo? Z tego co napisal Globus ponoc fajnie i bez bijatyk. BYlo wiel ludzi z roznych krajow i wszyscy sie swietnie bawili, tak powinno byc. Oby tak dalej.

Globus 
Site Admin

Wysłany: 26-05-2008, 17:02   Imprezka

Impreza skonczyla sie niedlugo po 2.00 i jak zaswiecili swiatlo na sam koniec to ludzie nie chcieli wyjsc:-D Mysle ze to dobry znak, do tego coraz bardziej roznorodna muzyka, zero bijatyk, oby tak dalej.
GLobus
Admin

LongShu
[Usunięty]

Wysłany: 26-05-2008, 18:22   Re: Imprezka

Globus napisał/a:
Impreza skonczyla sie niedlugo po 2.00 i jak zaswiecili swiatlo na sam koniec to ludzie nie chcieli wyjsc:-D Mysle ze to dobry znak, do tego coraz bardziej roznorodna muzyka, zero bijatyk, oby tak dalej.
GLobus
Admin

No tak powinno byc, chociaz zawsze tak gdzie jest duzo alkoholu zawsze sie cos dzieje. Naprawde fajnie, ze porafia sie bawic wszyscy, bez wzgledu na kolor czy kraj pochodzenia.

i ja 
chorąży
siema

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 26-05-2008, 19:42   Re: Imprezka

Globus napisał/a:
GLobus
Admin

Mnie się wydaje że nie chcieli wyjść bo w końcu usłyszeli polski kawałek jak się już skończyło.

Po za tym to było widać że Polacy to jednak mają kondycje i pewnie mogli by i do białego rana.

halina 
sierżant

Wysłany: 31-05-2008, 14:21   

POLSKIE IMPREZY W SONICU BEDA ODBYWAC SIE ZAWSZE W KAZDY OSTATNI PIATEK MIESIACA, POPULARNOSCIA CIESZA TEZ WSROD INNYCH NARODOWOSCI MOZE DLATEGO ZE MUZA JEST NIEKOMERCYJNA I jest inaczej niz w innych klubach!! POLECAM BO TYCH IMPREZ JEST TYLKO 12 W ROKU!!!!!!!!!!!!

i ja 
chorąży
siema

Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 31-05-2008, 22:35   

No tak jeśli by puścić 5 kawałków polskich w ciągu całej imprezy to tubylcy tego nie zauważą a Polacy na pewno będą zachwyceni a jeśli by przyjąć że każdy kawałek ma 5 minut to daj 0.08% całej imprezy czyli raczej nic nie stracimy a raczej zyskamy.

ps. a DJ-8 to czyta to co tu się dzieje na forum

MANIEK2HOOLIGAN 
major
I ZNOWU JESTEM

Twoje miasto w Polsce :: AUGUSTÓW
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 01-06-2008, 10:03   

Jak to możliwe że nie ma POLSKIEJ muzy!!!!!!!!!!!!!!!!
W takim wypadku to nie jest nasza impreza :cry:

j.zuzia 
Generał
Szafo-ludek

Twoje miasto w Polsce :: Bochnia
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 03-06-2008, 17:14   

MANIEK2HOOLIGAN napisał/a:
Jak to możliwe że nie ma POLSKIEJ muzy!!!!!!!!!!!!!!!!
W takim wypadku to nie jest nasza impreza :cry:

Maniek nie przejmuj się w polskiej audycji radiowej w future radio będzie mnóstwo polskiej muzyki.
A to że na samym końcu imprezy się pojawiła znaczy że jest coraz bardziej polska impreza.
Po prostu polską muzykę się się ciężej miksuje. Muzyka house, techno a nawet disco jest bardzo łatwo miksować a na przykład rock to w ogóle się nie da.

Odpowiedz do tematu