Forum Polonii w Norwich UK , Polish Community in Norwich UK Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Globus
02-04-2012, 20:24
Mama... to ja!
Autor Wiadomość
MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 02-04-2012, 16:16   Mama... to ja!

Czesc! Nie wiem czy jest gdzies juz taki temat ale moze zagladaja tutaj czasami mamy jakis maluszkow?

Sama jestem mama poltorarocznej dziewczynki i musze przyznac, ze cierpie na brak "kolezanek" z ktorymi moglabym pogadac o dzieciach i nie tylko ;)

Takze zapraszam i licze na to, ze znajdzie sie tutaj takze inna mama, ktorej doskwiera "samotnosc" :) )

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 03-04-2012, 07:46   

Cześć.
Ja jestem mamą 2-letniej dziewczynki, i jeżeli chodzi o znajomych z małymi dziećmi to też mi ich brakuje. Czasami mi doskwiera samotność i chciałabym, żeby moja córeczka miała się z kim bawić.
A jeżeli chodzi tylko o rozmowy na necie to też możemy pogadać o dzieciach i nie tylko:)

tommy83

Wysłany: 03-04-2012, 16:24   

witam!!!!
a mi zaś brakuje wspólnych zabaw z moją małą księżniczką :cry: ale postanowiłem tu przyjechać dla niej żeby miała choć troche lepsze życie....dzieci są nasza nadzieja, przyszłością dlatego powinno sie o nie dbac i troszczyc... myśle ze lepszej przyjaciólki jak ty to twoja córeczka chyba nie znajdzie !!! wiesz w co lubi sie bawic co sprawia jej radosc itp. więc wykorzystuj każda wolną chwilke żeby z nia sie pobawic!!
pozdrawiam was obie!!!!!! :wink: tommy

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 04-04-2012, 09:50   

sprinter1158 napisał/a:
Cześć.
Ja jestem mamą 2-letniej dziewczynki, i jeżeli chodzi o znajomych z małymi dziećmi to też mi ich brakuje. Czasami mi doskwiera samotność i chciałabym, żeby moja córeczka miała się z kim bawić.
A jeżeli chodzi tylko o rozmowy na necie to też możemy pogadać o dzieciach i nie tylko:)

Ciebie wlasnie szukalam! Moja corka tez nie ma sie z kim bawic a "stara" matka to nie zawsze dobry kompan do wspolnej zabawy :) )

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 04-04-2012, 09:52   

tommy83 napisał/a:
witam!!!!
a mi zaś brakuje wspólnych zabaw z moją małą księżniczką :cry: ale postanowiłem tu przyjechać dla niej żeby miała choć troche lepsze życie....dzieci są nasza nadzieja, przyszłością dlatego powinno sie o nie dbac i troszczyc... myśle ze lepszej przyjaciólki jak ty to twoja córeczka chyba nie znajdzie !!! wiesz w co lubi sie bawic co sprawia jej radosc itp. więc wykorzystuj każda wolną chwilke żeby z nia sie pobawic!!
pozdrawiam was obie!!!!!! :wink: tommy

Dziekuje i rowniez pozdrawiam :)

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 05-04-2012, 07:34   

Witam. Tommy
Ja życzę ci wytrwałości i dużo cierpliwości,bo na pewno ci będzie bardzo ciężko bez twojej księżniczki. Dziękuje i pozdrawiam :smile:

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 05-04-2012, 07:50   

Cześć Mamo Lenki.
Ja jestem mamą pracującą ( part-time), więc mam trochę ograniczony czas, ale bardzo chętnie mogłybyśm sie spotkać z dziewczynkami, tylko zależy jeszcze gdzie mieszkasz :wink: Ja mieszkam NR3. Koło nas są dwa duże pace zabaw.

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 05-04-2012, 11:06   

sprinter1158 napisał/a:
Cześć Mamo Lenki.
Ja jestem mamą pracującą ( part-time), więc mam trochę ograniczony czas, ale bardzo chętnie mogłybyśm sie spotkać z dziewczynkami, tylko zależy jeszcze gdzie mieszkasz :wink: Ja mieszkam NR3. Koło nas są dwa duże pace zabaw.

My mieszkamy w NR1 :)

POLKA04
chorąży

Wysłany: 16-04-2012, 13:47   

Hello!!!! z nudów z cholernych nudów odnalazlam odpowiednia stronke, odpowiedni post do mojej sytuacji :) Tak jak Wy dziewczyny szukam kogos na "kawe" do pogadania o pielucha o dzieciach i o wszystkim co sie da !!! :) Juz nie dlugo zostane szczesliwa mama tak jak Wy ( moj synek jescze w brzuszku siedzi) :) ale juz teraz potrzebuje porad, wskazówek, do wszystkiego co sie tyczy Dzieci i nie tylko :) A moze znajdzie sie jeszcze jakas przyszla mama chetna na " ploty"???? Mieszkam rowniez jak MamaMalejLenki NR3
Pozdrawiam i czekam na nowe "kolezanki"
p.s szkoda ze nie moge przywiesc moich dziewczyn z Polski.......

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 17-04-2012, 08:33   

Witam POLKA04!
To super, że już nie dlugo bedziesz miała szkraba przy sobie. Ja moją córkę urodzilam w Polsce i dopiero tu przyjechałyśmy do mężą jak mała miala 8 miesięcy. Przymierzamy sie do drugiego potomstwa :smile:
Także mozemy sie tez wymieniac informacjami, poradami,bo ja jestem ciekawa jak tu w UK wyglada przebieg ciąży. A tak dla sprostowania to my mieszkamy NR3,a MamaMalejLenki NR1 :smile:

Pozdrawiam.

POLKA04
chorąży

Wysłany: 17-04-2012, 11:30   

Helllo sprinter1158!!!!
Fajnie ze sie odezwalas na moj"apel" :) A to musialam nie doczytac odnosnie adresu MamyMalejLenki ( sorki) .A wy mialyscie okazje sie juz spotkac czy jak narazie tylko wymieniacie "grzecznosi" na forum??? Mam nadzieje ze moze ta pogoda jakos sie wyklaruje zeby umowic sie na spacer.Co o tym myslisz? Czasem siedze calyyy dzien w domu i nie chce mi sie wyjscccc jak widze taka pogode za oknem wrrrr .Z checia opowiem Ci o ciazy w angli jak to wyglada jesli "pracujecie" nad nastepnym potomkiem.:) A ja mam mnostwo pytan odnosnie malenstwa jak pielegnowac z Ty swieza mama wiec pewnie wszytko masz w jednym paluchu :) No i fajnie bo mieszkasz NR3 wiec pewnie gdzies tu niedaleko mnie a gdzie jest NR 1 nie amm pojecia .???
No nic pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 17-04-2012, 20:07   

NR1 to centrum... Lakenham :D Na maps.google.com mozna sobie wszystko zobaczyc ;)
Poki co bardzo krotka i niezbyt owocna wymiana grzecznosciowa na forum.
My dolaczylysmy do meza jak Lena miala 15 miesiecy :) I tez bardzo chetnie sie dowiem jak wyglada opieka prenatalna w UK!!!
Spojrzalam na mape i NR3 rzut beretem :) ) Zawsze mozna spotkac sie w polowie drogi :)
A co do ciazy w UK, to i ja sie chetnie dowiem :)

A moje mile Panie w jakim wieku jestescie? Niby kobiet o wiek sie nie pyta ale... co tam! :D

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez MamaMalejLenki 17-04-2012, 20:08, w całości zmieniany 2 razy  

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 18-04-2012, 08:08   

Witam obje Panie!!
Bardzo chętnie sie spotkam z Wami dziewczyny,tylko ta pogoda :cry:
Ja jestem mamą pracującą więc najbardziej mi pasuje na weekendzie. Tak więc mam nadzieje,że będziemy miały okazje sie poznać i wymienić informacjami na temat naszych kochanych szkrabów.
Nr 3 koło Woodcock Road.

Pozdrawiam Was dziewczyny i mam nadzieje że nie długo się spotkamy :smile: .

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 18-04-2012, 11:10   

Ja akurat nie pracuje ale rowniez preferuje weekendy... maz moglby od nas odpoczac troszke hihihi :)

Faktycznie pogoda do .... idealna do kichania. Poki co ja jestem chora, dziecie juz nie na szczescie.

Wlasnie sobie czekamy na ispekcje budowlana :P

Milego dnia!

POLKA04
chorąży

Wysłany: 18-04-2012, 14:37   

Hello girls :)
Widze ze sie troszke rozkrecilysmy z czego bardzo sie ciesze :) Juz nie moge doczekac sie naszego spotkania.Poszlam z rada MamyMalejLenki i zaczelam szukac na google waszych miejsc zamieszkania( z geografii jestem dup.... ale cos tam znalazlam) Odnosze wrazenie ze to ja mieszkam w polowie Was dwoch bo na Aylsham Road kojarzycie napewnooooo.A wiec tak ja sie dostosuje do Was jesli chcecie sie umowic w weekend nie ma problemu ale powinnismy zastanowic sie gdzie???? Gdzie najlepiej bedzie dla nas trzech? Jakies propozycje??? Macdonald's??? Chyba w poblizu Nas nie ma specjalnie milej kawiarenki gdzie mozna by wypic kawe?No sama nie wiem hmmmm???MamaMalejLenki pytasz o nasz wiek Ja mam ponad 30 i mam nadzieje ze nie bede najstarsza?????? W kazdym badz razie mysle ze wiek nie bedzie nam w niczym przeszkadzal a napewno w pierwszym spotkaniu, bo przeciez mowimy w tym samym jezyku a to najwazniejsze bo bedziemy mogly swobodnie sie wypowiadac ( tak mysleee) ja nadal mam problem wyrazac sie po ang. doslownie, swobodnie tego co chcialabym powiedziec w pracy wiec.... To ja dziewczyny czekam na wiad i jak sie zapatrujecie na spotkanie w piatek, sobote lub niedziele
Pozdrawiam i trzymam kciuki za pogode
p.s.podoba mi sie haslo MamaMalejLenki " Pogoda na kichanie" :) :):)

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 18-04-2012, 16:49   

Haha :D No serio jest kompletnie beznadziejna. Mam do McDonalda 8 min piechota :) Aczkolwiek jesli ten weekend bedzie pogodowo beznadziejny to my odpadamy tylko i wylacznie z tego powodu, iz dopiero sie wyleczylysmy.

Ja mam 21 lat i na imie Paulina :) )

Sprinter... dostalas dla swojej corki ta red book? Bo ostatnio bylysmy na szczepioniu, powiedzialam o niej a babka, ze nie maja i jak wpadnie HV z wizyta to mi powie co i jak z ksiazeczka...

POLKA04
chorąży

Wysłany: 18-04-2012, 17:58   

MamaMalejLenki ja mam na mysli tego Macdonalda obok B@Q zaraz za Asda za pubem waterspoon? Czy ty tez myslisz o nim czy jeszcze masz innego na oku?A jesli to ten sam i masz 8 min to jestesmy uratowane bo to oznacza ze mieszkamy bardzo blisko siebie.Masz 21lat mlodziutka mama jestes ale ja nadal nie widze problemu sie spotkac :) Zobaczymy ile lat ma nasza druga kolezanka ( jak sie przyzna) Sprawdze pogode na weekend i jescze sie umowimy ale masz racje jak bedzie brzydko nie masz co ryzykowac wyjsciem z mala co dopiero po chorobie bo baniek nikt tu ci nie postawi :)
pozdrawiam i do ozbaczenia

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 18-04-2012, 20:53   

Przyznam sie przyznam do wieku, bo nie mam nic do ukrycia :grin:
Mam na imię Sylwia i ma 36 lat. O boże jak ten czas szybko leci :grin:
Ja jak patrzyłam na mapę goole, to do Paulina ma godzinę, a do drugiej Pani (jak masz na imię? POLKAO4?) 5 minut, kojarzę Aylsham Road bo chodzę do pracy na piechotkę, aż jutro sobie dokładnie zobaczę jak będę szła do pracy.
Paulina ja nie mam po dzień dzisiejszy red book, pomimo że już będzie dwa lata w październiku jak jesteśmy w uk. Moja Oliwia była tu szczepiona i pielęgniarka jej te szczepionki wpisała do mojej Polskiej książeczki. Juz się nie upominam,ale muszę wysłać męża do przychodni bo powinna mieć bilans dwulatka a mi nic nie przyszło, żadne zawiadomienie. Na weekendzie chyba będzie padało :cry:

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 19-04-2012, 09:39   

Myslalam, ze chodzilo Ci Polka o tego McDonalda w centrum :P przy Primarku, Next, M&S i TopShopie :)
Hm... Czyli jestem najmlodsza :D Oj tam, corke urodzilam jak mialam 19 lat. Chcialam, mam jestem szczesliwa.

Sylwia! Moja mama ma tak na imie i jest starsza od Ciebie o 3 lata :D

Ewentualnie zawsze mozemy spotkac sie w polowie drogi ;)

No to slabo... ostatniego szczepienie nigdzie jej nie wpisaly bo ksiazeczka szczepien zostala najprawdopodobniej w samolocie :| No nic, bede sie upominac.

I tak jeszcze z ciekawosci zapytam... ile po wprowadzce dostalyscie rachunek za council tax?
Wprowadzilismy sie dwa miesiace temu, 6 tygodni mialo trwac wyliczanie tax'u dla nas i rachunku jak nie bylo tak nie bylo... dzisiaj idziemy im o nas przypomniec ale i tak moze ktoras z Was zdazy mi odpisac :)

Chociaz my moze mamy takiego pecha bo ani rachunku za council tax, ani decyzji z CB... olali nas sikiem prostym :D

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 19-04-2012, 10:39   

Jeżeli chodzi o council tax to nam po wprowadzeniu przysłali po trzech miesiącach oczywiście był wyższy, bo nie płaciliśmy te trzy misiace i przez siedem miesięcy płaciliśmy 170f ale od kwietnia 122f.
Ja na pewno nie będę ci matkować :smile:
Co to znaczy CB? nie wiem :cry:
Ostatnio zmieniony przez sprinter1158 19-04-2012, 10:40, w całości zmieniany 1 raz  

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 19-04-2012, 13:13   

sprinter1158 napisał/a:
Jeżeli chodzi o council tax to nam po wprowadzeniu przysłali po trzech miesiącach oczywiście był wyższy, bo nie płaciliśmy te trzy misiace i przez siedem miesięcy płaciliśmy 170f ale od kwietnia 122f.
Ja na pewno nie będę ci matkować :smile:
Co to znaczy CB? nie wiem :cry:

Child Benefit :D
No nic, kase mamy odlozona, dzisiaj ich nawiedzimy a jak nie to laski bez :D Jak kasy nie chca to spoko... Chyba w ramach rekompensaty za brak rachunku za council tax dostalismy wiekszy pojemnik na recykling, haha :D
My mamy tutaj niby band A. Zobaczymy.

Oooo Lensa zasnal :) )

POLKA04
chorąży

Wysłany: 19-04-2012, 17:31   

cZESC dziewczyny Magda z tej strony :) Kurcze to ja jestem jednak beznadziejna z szukania ulic na googlemap hehehheheh.Paulina czyli ty calkowicie w centrum mieszkasz!!!! prawdopodobnie we wtorek lub w srode bede w meiscie wiec moze sie skrzykniemy(n kawke) nie wiem jak Sylwia? Ewentualnie z racji tego ze mieszkasz sylwia rzut beretem ode mnie mozemy sie spotkac w weekend jak bedzie ladnie :) gdzies tu na Alysham road ? A jak juz sie zrobi bardzo cieplo to uda sie spotkac w trojke w centrum cudownego Norwich :) Wlasnie widze pogode na weekend w tv leje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jak tam Wasze dzieciaczki? ja robie sie coraz grubsza :) :):) i caly dzien brzuch masuje bo dzidzia chyba rosnieeeeee bo miesnie brzucha mnie bola i skora ciagnie echhhhh .To jestesmy dziewczyny caly czas w kontakcie tak? Bardzo bym chciala zeby sie udalo spotkac :)pozdrawiam

niahnia 
szeregowy

Wysłany: 20-04-2012, 10:18   

czesc mamy,
Jestem mama 2 letniej maludy, jesli nadal umawiacie sie na wspolne wypady chetnie sie dolacze. Moja mala nie ma sie z kim bawic i troche nudno jej czasami, ja mieszkam w nr5.

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 20-04-2012, 10:35   

Cześć dziewczyny!
Możemy sie Magda spotkać na weekendzie,bo może mi sie uda wyjść na trochę z moja Oliwia na spacer, bo przez to że jest tak brzydko to siedzi w domu.Może w sobotę do południa nie będzie padało to możemy sie przejść w twoją stronę.
A z Paulina się spotkamy jak już wydobrzeje.
Witam nową mamę :smile:
Jak tylko sie wypogodzi to może nam sie uda spotkać w większym gronie.
Bo z dzieciaczkami to by sie przydało iść na plac zabaw żeby sie bawiły a my mogłybyśmy porozmawiać w miarę spokojnie :smile: Pozdrawiam Was wszystkie.

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 20-04-2012, 10:39   

POLKA04 napisał/a:
cZESC dziewczyny Magda z tej strony :) Kurcze to ja jestem jednak beznadziejna z szukania ulic na googlemap hehehheheh.Paulina czyli ty calkowicie w centrum mieszkasz!!!! prawdopodobnie we wtorek lub w srode bede w meiscie wiec moze sie skrzykniemy(n kawke) nie wiem jak Sylwia? Ewentualnie z racji tego ze mieszkasz sylwia rzut beretem ode mnie mozemy sie spotkac w weekend jak bedzie ladnie :) gdzies tu na Alysham road ? A jak juz sie zrobi bardzo cieplo to uda sie spotkac w trojke w centrum cudownego Norwich :) Wlasnie widze pogode na weekend w tv leje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jak tam Wasze dzieciaczki? ja robie sie coraz grubsza :) :):) i caly dzien brzuch masuje bo dzidzia chyba rosnieeeeee bo miesnie brzucha mnie bola i skora ciagnie echhhhh .To jestesmy dziewczyny caly czas w kontakcie tak? Bardzo bym chciala zeby sie udalo spotkac :)pozdrawiam

Magda, a w ktorym tygodniu ciazy jestes? Boze jak ja Ci zazdroszcze :) My za drugiego malucha bierzemy sie od wrzesnia :) )
Moja corcia bardzo dobrze :) Nauczyla sie wreszcie obslugiwac rurke w soczku z kartonika i pije z kubka laskawca :D

Nie pije kawy ale spotkamy sie bardzo chetnie :) Eeej bez pomijania mnie!!! :D Jesli bedzie ladna pogoda to sie w Wasza strone przejde. Spacer dobrze mi zrobi :)

Witamy nowa mamusie!!! :) Jakies wszystkie porozrzucane po tym Norwich jestesmy :) A NR5 stosunkowo niezbyt daleko jeszcze zalezy jak bardzo w strone Easton :) )
Ostatnio zmieniony przez MamaMalejLenki 20-04-2012, 10:40, w całości zmieniany 1 raz  

POLKA04
chorąży

Wysłany: 20-04-2012, 11:34   

Helllo sylwia ja jestem jak najbardziej za !!! Mozemy sie spotkac do poludnia jesli nie bedzie padalo!!!! No nie wiem gdzie sie tu umowic moze kolo poczty??? jesli to nie daleko dla Ciebie no nie wiem daj prosze znac :) :):)
Paulina z tego co mam w planach powinnam byc w srode w centrum wiec moze jesli bedzie ladnie moglybysmy sie spotkac? Nie wiem jak Sylwia moze tez sie da namowic?
Bardzo sie ciesze ze mamy nowa "kolezanke" :) :) Fajnie cos sie dzieje :)
A nr 5 to w ktora strone bedzie??? Prosi o wiecej informacji :) pozdrawiam i do szybkiego poplotkowania :)

niahnia 
szeregowy

Wysłany: 20-04-2012, 11:50   

czesc dziewczyny,
Tu Ania, ja jestem z bowthorpe, mieszkam tu od niedawna. Pracuje na caly etap i trudno bedzie zorganizowac czas na wypad do miasta. Mam wolne w nastepny wtorek jesli ktoras z was ma czas na spotkanie, podobno ma lac caly czas co nie pomaga z wyjsciem na plac zabaw.

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 20-04-2012, 11:52   

OK DZIEWCZYNY!
Ja teraz szykuje sie do pracy, wiec dam znać dopiero wieczorkiem co do jutra ok. Mam nadziej że nie będzie padało bo teraz świeci słoneczko. I jak coś to sie umówimy dokładnie i oczywiście bez pomijania.

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 20-04-2012, 14:15   

No wiec dobrze. Ja jutro jestem wolna do 13. Ale faktycznie przesliczna pogoda sie zrobila :) )

Pranie sie suszy, ide szykowac obiadek dla faceta i wio w miasto dalej :) )

Milego dnia laski.

POLKA04
chorąży

Wysłany: 22-04-2012, 13:21   

Hello dziewczyny co tam slychac ? Jak weekend mija? Myslalam Sylwia ze sie odezwiesz w sobote ale widocznie cos Ci wypadlo.No nic wkazdym badz razie napisz kiedy masz jescze wolny czas moze cos w tyg. sie znajdzie? Paulina ja bede raczej na 90% w miesice we srode wiec jesli tylko masz ochote , czas no i oczywiscie jak pogoda sie wyklaruje ( juz coraz lepiej wiecej slonca mamy) mozemy sie zobaczyc.
Jak tam nowa mama?
Pozdrawiam dziewczyny i do szybkiego zobaczenia
milej niedzieli :)

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 24-04-2012, 10:30   

Wlasnie wyszla od nas Pani HV. Baaardzo mila :) ) Pogadalysmy, dala mi red book, dostalam forme na playgroup's i do klasy j. angielskiego :D Fajnie, fajnie. Mysle zeby przejsc sie do biblioteki po jakies ksiazki... I jest sens rejestrowac sie jako bezrobotna w Job Centre +? Bo moze jakas pracke na weekendy albo wieczory znajde... hm...

W ogole moj facet awansowal :D i wszystkie Polaczki sie od niego odwrocily :P

POLKA04
chorąży

Wysłany: 24-04-2012, 18:29   

helllo :) gratulacje dla faceta .Zazdrosc ,zazdrosc i ejscze raz zazdrosc :) Awans dobra rzecz:) wiecej pieniazkow i w ogole :) Mysle ze jak chcesz znalesc jakas prace na weekend lub wieczory to jak najabardziej idz do job center .Powodzenia .
Zastanawiam sie co z Sylwia ? Nic nie pisze nic sie nie odzywa ??? mam nadzieje ze nie wrocila do Polski :)
pozdrawiam

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 24-04-2012, 20:57   

Cześć dziewczyny!
Sorki że sie nie odzywałam, ale czasami jak sie rypie to sie rypie na całej lini :cry:
Tak sie złożyło ze moja mama jedzie do Polski,u mnie w pracy zamieszanie, a co za tym idzie przez parę dni muszę chodzić później do pracy, bo mój mąż nie może sobie wziąć urlopu, żeby zostać z Oliwią w domu, a na dodatek chodzę na angielski i jeszcze nie wiem co zrobię z mała, chyba ja zabiorę ze sobą.
Może ten weekend wypali, i sie wszystkie umówimy na spacer.
Gratulacje dla męża Paulina!
Ja sie nie wybieram do Polski, bo po co....

POLKA04
chorąży

Wysłany: 24-04-2012, 21:22   

No tak myslalam Sylwia ze cos sie "dzieje" i nie koniecznie dobrego :( mam nadzieje ze wszytsko zlozy sie do kupy i ze wszytsko wroci do normy.ja tez musze przyznac ze ostatnio mialam "zle dni" Jakos tak sie zlozylo ze zwatpilam we wszytko co dobre.... Mam nadzieje ze jednka uda sie nam spotkac chco rozumiem ze wszysyc jestesmy zajeci...... No w kazdym badz razie trzymaj sie i jak cos odnosnie weekendu ja jestem chetna i dostepna :) pozdrawiam

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 26-04-2012, 08:53   

sprinter1158 napisał/a:
Cześć dziewczyny!
Sorki że sie nie odzywałam, ale czasami jak sie rypie to sie rypie na całej lini :cry:
Tak sie złożyło ze moja mama jedzie do Polski,u mnie w pracy zamieszanie, a co za tym idzie przez parę dni muszę chodzić później do pracy, bo mój mąż nie może sobie wziąć urlopu, żeby zostać z Oliwią w domu, a na dodatek chodzę na angielski i jeszcze nie wiem co zrobię z mała, chyba ja zabiorę ze sobą.
Może ten weekend wypali, i sie wszystkie umówimy na spacer.
Gratulacje dla męża Paulina!
Ja sie nie wybieram do Polski, bo po co....

Jezeli chcesz to bardzo chetnie zajme sie Twoja coreczka :)

Maz dziekuje ;) W sierpniu lecimy do Polski na dwa tygodnie... nie moge sie doczekac :D

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 26-04-2012, 11:35   

Dzięki Paulina:), już sobie poradziłam, po prostu przełożyłam angielski, a do pracy ide później, jak mąż wróci do domu. W przyszłym tygodniu przyjedzie dziadek do Oliwii, więc będzie ok. Teraz tak sie złożyło że wyskoczyło mi parę rzeczy nie planowanych jak to czasami bywa.
Mam nadzieje że sie spotkamy na weekendzie dziewczyny. A do ciebie Magda mam jednak 20-30 minut, źle spojrzałam na mapie.:).

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 26-04-2012, 11:38   

Zrobcie cos zeby byla ladniejsza pogoda...

onlyhope16
sierżant

Wysłany: 01-05-2012, 20:15   

Hej,
Ja rowniez mam ochote poznac mlode mamy polki :) Mam synka 1,5 roku i w Norwich jakos nie znam duzo polakow ktorzy maja dzieci, chetnie wybralabym sie na miasto ale niestety pogoda do bani . Zastanawialam sie dlaczego w Norwich w ktoryms z children centre nie ma polskiej grupy? w innych mniejszych miastach gdzie jest mniej polakow sa a tu nie ma, moze by tak zorganizowac taka grupe? :)
Tez nie pracuje na razie a chodze do szkoly, takze nie jest zle ale mysle ze moj synek chetnie pobawil by sie z rodakami :) pozdrawiam wszytskich :)
Karolina.

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 02-05-2012, 08:12   

Cześć dziewczyny!!
Teraz bedzie dłuższy weekend :smile: i mam nadzieje że dopisze nam pogoda.
Co raz więcej nas jest :smile:
Mam nadzieje, że spotkamy się anie tylko będziemy sobie pisać na forum.
Magda jak ty się czujesz???
Fajnie by było zorganizować taką grupę, można by się w tedy regularnie spotykać
porozmawiać a przy okazji dzieci by się pobawiły. Fajny pomysł. Pozdrawiam was wszystkie :smile:

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 04-05-2012, 10:59   

Nie moge sie doczekac tego dluzszego weekendu... Lena rzadko tate widuje i wreszcie beda mogli troche zaleglosci nadrobic ;)

A ta pogoda wkurza mnie niemilosiernie. Ani prania zrobic bo mi nie wyschnie... ani pobyczyc sie w ogrodku bo zimno - pada. Aaaa!!!!

Pozdrawiam :)

monik878
sierżant

Wysłany: 09-05-2012, 13:32   

hej dzieczyny mam na imie monika i mam synka xaviera 1.5 roczku i brdzo chetnie sie spotkam z wami bo jestem nowa w norwich i nie znam tu prawie nikogo mieszkam na lakenham , ustalcie jaks date i miesjce i dajcie znac koniecznie potrzebuje sie wyrwac z domu i xavierek chetnie pobawi sie innimi dziecmi nie tylko ciage z ta mama hehe trzymam kcuki za pogode :)

POLKA04
chorąży

Wysłany: 14-05-2012, 20:29   

Hello dziewczyny dawno tu nie zagladalam a tu sie tak ciekawie zrobilo :) mamy wiecej polskich mamusi :) swietnie tylko zeby jednak sie tak porzadnie zmobilizowac i SPOTKAC!!!!!!Wiem ze pogoda nas nie rozpieszcza ale jak bedziemy dluzej czekac na slonce to nas zima zastanie :) TO kto zrobi mocne postanowienie i wezmie sie za organizacje???? Kto sie zglasza na ochotnika? Pozdrawiam :)
magda

POLKA04
chorąży

Wysłany: 14-05-2012, 20:31   

sprinter1158,
a sylwia czuje sie dobrze TYLKO ZGAGA MNIE ZABIJA !!!!!!!!!!! dzieki ze pytasz

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 17-05-2012, 07:50   

Część Wszystkim :smile:

Magda myślałam,że może urodziłaś bo sie długo nie odzywałaś . A tak na marginesie to na kiedy masz termin?
Widzę że będzie ciężko sie zmobilizować. Magda jak ci pasuje w sobotę do południa to możemy się spotkać o ile będzie w miarę pogoda. To może da radę wybrać się na spacer nawet krótki. A jeżeli będzie miał jeszcze ktoś ochotę to może dołączyć. Mi tak pasuje między 10-11h.
Do zobaczenia. :smile:

MamaMalejLenki
chorąży

Wysłany: 17-05-2012, 11:45   

monik878 napisał/a:
hej dzieczyny mam na imie monika i mam synka xaviera 1.5 roczku i brdzo chetnie sie spotkam z wami bo jestem nowa w norwich i nie znam tu prawie nikogo mieszkam na lakenham , ustalcie jaks date i miesjce i dajcie znac koniecznie potrzebuje sie wyrwac z domu i xavierek chetnie pobawi sie innimi dziecmi nie tylko ciage z ta mama hehe trzymam kcuki za pogode :)

My tez mieszkamy na Lakenham!!! :) )
Dzisiaj, jutro, pojutrze? :D

POLKA04
chorąży

Wysłany: 17-05-2012, 15:12   

heheheeh nie na szczescie jescze nie urodzilam ;) z malylm mamy termin na lipec wiec jescze mamy czas .Sobota mi pasuje jak najbardziej tylko gdzie sie umowimy?

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 17-05-2012, 21:17   

Hmmm,gdzie się umówimy może być trochę problem, bo mieszkamy w różnych częściach Norwich. Ja tak myślę, może ty Magda byś szła w moja stronę to jest tak 20 minut na piechotę do Woodcock Rode, a potem byśmy sie spotkały na Angel Road z Pauliną. To jest propozycja zastanówcie sie i dajcie znać. Albo sie wszystkie spotkajmy na Angel Road koło "funciaka 99p".
Dajcie znać, co i jak ok, pozdrawiam.

POLKA04
chorąży

Wysłany: 18-05-2012, 09:46   

juz sprawdzam gdzie to Angel road ( brzmi ladnie) i zaraz pisze gdzie i jak sie zobaczymy

POLKA04
chorąży

Wysłany: 18-05-2012, 13:25   

to znowu ja wiec ja jestem jutro dostepna i chetna o ktorej godzinie mamy sie spotkac?

sprinter1158
sierżant

Wysłany: 18-05-2012, 19:42   

Magda jak tylko ty jesteś chetna to nie ma potrzeby aż spotykać sie na Angel Road. Jak wiesz gdzie jest ulica Woodcock Rode to sie spotkamy w połowie, albo koło ronda i tam są Canary ( nie wiem czy poprwnie napisałam) budynek z jedzeniem na żółty kolor z zielonym :smile: tak 10.30h pasuje ci?
Tylko jak zmienisz zadnie to proszę cie daj mi znać na forum tak przed 10h ok :lol:

Odpowiedz do tematu