Forum Polonii w Norwich UK , Polish Community in Norwich UK Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Inwestycje
Autor Wiadomość
Ropsont 

Wysłany: 18-09-2012, 15:32   Inwestycje

Witam Serdecznie wszystkich Polaków zza granicy!

Na wstępie chciałbym zaznaczyć aby nie traktować mojej wiadomości jako żaden rodzaj spamu. Jestem osobą z krwi i kości, a nie żadnym botem i chciałbym zaoferować fajną ofertę zainteresowanym osobom. To, że ogłaszam się między innymi tutaj jest przejawem mojej chęci pomocy dla osób, które się zadeklarują.

Otóż jestem człowiekiem, który prowadzi swoje interesy w Polsce. Swojego czasu dorobiłem się na inwestycjach na rynku Forex jak i na współpracy z pewną firmą. Teraz daję szansę ludziom w PL (choć niedługo zamierzam przerzucić się też na rynek światowy) aby również mogli dorobić sobie "jakieś pieniądze" poprzez kupowanie walut, akcji, towarów dużo łatwiejszym sposobie niż ogólnodostępna giełda czy rachunki maklerskie.

Jeśli kiedykolwiek byłeś/łaś zainteresowany aby wystartować, spróbować lub chociaż zobaczyć na czym to polega to czytaj dalej. Postaram się udowodnić, że nie potrzeba żadnej skomplikowanej wiedzy by móc zacząć targować małe kwoty. Gdy słyszy się określenie "Giełda" to od razu widnieją przed oczami kwoty rzędu "100.000". Ja chcę jednak pokazać, że można zacząć "bawić się" mając do dyspozycji jedynie 100 Euro. Ponadto pomogę zdobyć darmowe środki na rozpoczęcie gry. Jeśli do tej pory Cię nie przekonałem to nie czytaj dalej, tylko użyj czerwonego krzyżyka w prawym górnym rogu bo szkoda Twojego czasu. Szukam tylko osób poważnie podchodzących do sprawy.

Swoje własne inwestycje zacząłem mając jedynie 200 Złotych (taka kwota w zupełności wystarczy bardzo wielu osobom na dobry początek). Swoją ofertę kieruję do ludzi, którzy zarówno chcą zarabiać z wkładem własnym, bądź też nawet NIE POSIADAJĄ takowego wkładu (znajdę dla takich osób specjalne oferty, dzięki którym będą mogli zaczynać totalnie od zera).

Nie są to żadne piramidy MLM, ani nic w tym stylu. Zwykły handel na rynku Forex, oparty o użycie pewnych giełdowych narzędzi. Każdy może spróbować się w to pobawić, a zyski mogą dużo bardziej zaskoczyć niż w przypadku innych form zarabiania czy inwestowania.

Żeby pozostać całkowicie uczciwym, to od razu przyznam, że biorę udział w programie partnerskim i szukam ludzi do współpracy - ja daję Ci pomoc, Ty swoją przemyślaną grą generujesz zysk procentowy. Jest to dla mnie również dodatkowy dochód. A dla Ciebie dobry start w świecie Forex'a i być może prawdziwe dojrzałe zarobki.

Żeby nie rzucać słów na wiatr, przedstawiam poniżej moje WŁASNE dowody wypłat z 2011 roku, pieniądze które udało mi się ugrać w klika miesięcy zaczynając z wkładem 200 PLN:

img217.imageshack.us/img217/6455/wypata.png

Dlaczego zwracam się do Polaków za granicami kraju? Ano dlatego, że zarabiacie tam dużo więcej niż ludzie w PL, więc macie sporo oszczędności, jeśli chcielibyście się "pobawić" lub zacząć grę "na poważnie", to gorąco zachęcam do kontaktu ze mną, ja nie gryzę. Druga sprawa to fakt, że wiele osób wyjechało tam aby zacząć zarabiać "prawdziwe pieniądze", więc może mnie uda się pomóc jeszcze bardziej spełnić wasze marzenia :) Dość gadania - podaję wam swój osobisty adres E-mail:

Piszcie na adres - ROPSONT@GMAIL.COM (Na e-maile staram się odpowiadać max do 24h, w weekendy do 48h. W sposób rzetelny i przemyślany, nikogo nie olewam)

Od razu dodam, że wszelkie hejterskie wiadomości do mnie typu "Ty debilu, naciągaczu, spamerze itp" będą ignorowane. Chcę rozmawiać jedynie z dojrzałymi ludźmi, którzy wiedzą że ja nikogo na nic nie naciągam tylko proponuję wprowadzenie do platformy Forex. Tacy ludzie zdają sobie chyba sprawę, że inwestycje niosą ryzyko straty pieniędzy ale umożliwiają też ponadprzeciętny zysk.

Gorąco wszystkich pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam zainteresowanych! :)

Odpowiedz do tematu