Forum Polonii w Norwich UK , Polish Community in Norwich UK Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: hudy
14-07-2007, 09:24
Ankieta: Ulubiony klub..

Twój ulubiony klub w Norwich
Lava/Ignite
9%
 9%  [ 6 ]
Mercy
26%
 26%  [ 17 ]
Sonic
15%
 15%  [ 10 ]
Waterfront
12%
 12%  [ 8 ]
Lcr
0%
 0%  [ 0 ]
Liquid
9%
 9%  [ 6 ]
Optic
0%
 0%  [ 0 ]
Inny
26%
 26%  [ 17 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 64

Autor Wiadomość
Globus 
Site Admin

Wysłany: 31-03-2006, 17:39   Ankieta: Ulubiony klub..

Taka mała ankietka kto gdzie lubi chodzic.... moze nie wypisałem za wielu klubów ale chyba te wieksze.

hudy 
Moderator

Wysłany: 17-01-2007, 13:33   

tak sobie przegladam to forum i widze ze nikt tu nie bieze udzialu w tej jagrze wsumie ciekawej ankiecie, zastanawiam sie czemu? nigdzie niechodzicie czy poprostu niechce sie nikomu kliknac ? bo ten post jest juz bardzo dlugo a glosow tylko 8, dziwne :?

http://grypa.go.pl/

http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/

Agnieszka17
porucznik

Wysłany: 19-01-2007, 19:40   

Ja zadko gdzies wychodze bo sama nie pojde a moj facet w weekandy pracuje..i zawsze jest zmeczony i mu sie nie chce..:P

hudy 
Moderator

Wysłany: 19-01-2007, 22:30   

oj ty to masz przechlapane :D

hudy 
Moderator

Wysłany: 08-07-2007, 21:38   

cos tu cisza nikt nigdzie niechodzi czy niechce sie wziac udziau w ankiecie??

taktyk
Gość
  Wysłany: 02-09-2007, 16:44   Ja moge zaglosowac na najgorszy klub w Norwich.

Ja moge zaglosowac na najgorszy klub w Norwich. Zdecydowanie SONIC.

Pozdrawiam i odradzam:)

HANKA1981 
szeregowy

Wysłany: 02-09-2007, 21:41   

Ale o co tu chodzi?? :)

Jakie jest dokładnie pytanko??

Najpopularniejszy klub, gdzie mozna spotkac Polaków??:))

- Fajnych Chłopaków z Polski, i ładne dziewczyny z Polski:))

Ja lubię Sonic bo dobra muzyke tam graja i nic poza tym!!

Pozdrówka

XXX

Madzienka_AG 
sierżant

Wysłany: 09-10-2007, 10:30   

Sonic ;) no i oczywiscie do Lloyds'a lubie chodzic :D

ondansetron 
pułkownik

Wysłany: 05-11-2007, 22:12   

Inny...

borys
chorąży

Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: 26-11-2007, 20:52   

Ja chodze do mercy, jest tam troche miejsca. muza srednio, ale to nie jest wykladnik udanej imprezy.
dla mnie jest nim zgrana ekipa, dobry humor, troche alkoholu i miejsca. reszta nie sie <cenzura> :D
Ostatnio zmieniony przez Globus 27-11-2007, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  

maniekhooligan 
sierżant

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27-11-2007, 19:31   

a ja niestety nie byłem jeszcze w żadnym klubie bo brzydki jestem i zły :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szeol 
chorąży

Wysłany: 28-11-2007, 14:07   

Bylem w Chicago... Reszty nie znam i nie bylem :razz:

norwichchef 
szeregowy
jest dobrze:)

Wysłany: 28-11-2007, 14:35   

Bylem w kilkunastu juz klubach i pubach, chyba najciekawszy po zamknieciu lava/ignite jest liquid, a na picie piwa w wyluzowanej atmosferze spencer's:)

borys
chorąży

Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: 28-11-2007, 19:13   

liquid znam z Ipswich
wiekszej qrwoteki nie widzialem za zycia.
tym razem podziekuje. wole zostac w domu.
za tydzien w piatek, (bo nie ten) jest zion train w norwich, to bedzie impra!!!!!!!!!!!!!!
obecnosc obowiazkowa

szav 
Moderator

Twoje miasto w Polsce :: szczecin
Wysłany: 29-11-2007, 11:43   

za tydzien 6.12 jest tez d.j. vadim z ninja tune, klimaty mroczno hiphopowe, czyli trip hop
polecam
p.s. tylko szkoda ze to czwartek :/

adakop
Gość
Wysłany: 30-11-2007, 10:28   

a ja bylem raz w Kings Head w Lowestoft , ...........wszedzie kurz , jak chcesz sie nacpac przyjedz do Lowestoft , zla obsluga + kurz i jestes gotowy juz........jak ja czytal te wypowiedz o Lowetoft to mie zemdlilo(wspanialy kurort ! ) ale jaja! sie ciese ze niedlugo w Norwich bede mieszkal, moze mala to miescina ale dluzzej mnie przytrzyma,,,,,,,,,,,

borys
chorąży

Ostrzeżeń:
 5/3/6
Wysłany: 01-12-2007, 04:48   

po jaki grzyb jezdzic do Lowestoft skoro tutaj jest co robic. :razz: :razz: :razz:
rozumiem wypad do Londka, gdzie nigdy nie wiesz, kiedy weekend sie konczy :lol: :lol: :lol:

miniflota 
sierżant

Wysłany: 23-12-2007, 20:08   

Mieszkam tu ponad dwa miesiące, w każdy piatek wychodze sama tanczyc, co tydzien do innego klubu. w soboty nigdy nie bawie sie dobrze, bo jest za ciasno i muzyka zawsze jakas tansza i tandetna bardziej....musze przyznac, ze przy odrobinie powsciągliwosci i rozsądku, fatk iz wypuszczam sie sama nie stanowi dla mnie zadnego zagrożenia. to, co moge polecic dla wielbicieli klubowej muzyki, lecz tej nieco bardziej komercyjnej to Optic w piatki...bardzo dobry DJ, z duzym wyczuciem i giętkością. soboty nie polecam, byłam wczoraj, zaplacilam 9funa za wejscie (w piatki przed 10-11 ok 2) i znudziłam sie po godzinie. dla wielbicieli house zdecydowanie Punana, przefajny klimat bardzo zblizony do polskich lokali piwnicznych...krakowskich, wroclawskich...bardzo dobra muza, ale żadnego ,,hiciora" z radio tu nie usłyszycie...ludzie dosc ciekawi...wjazd 5funa w sobote, w srodku nocy, wiec w inne dni i wczesniej moze byc tylko taniej.
Typowe dicho ze spora przestrzenią i interesującym wnetrzem to Mercy...niestety zdrzaznili mnie niemiłosiernie, bo jak wspomnialam, wychodze sama i za kazdym razem, kiedy szlam na parkiet, glass-kolektorzy sprzatali mojego drinka...stracilam tak ze 20 funa...mysle, ze robia to za delikatna sugestia menadzerów...widzialam tez innych wscieklych ludzi, korym zniknęlo cale piwo...zrazilo mnie to nieco do tego klubu...no i muzyka- mimo ze mieszana to jednak bardzo oklepana i ograna milion razy...zadnego flow...nic ciekawego...ale dobre miejsce, zeby pojsc z wiekszym towarzystwem, zwlaszcza jesli towarzystwo prezentuje oddmienne gusta muzyczne.
Chicago- dobre miejsce, jesli ktos lubi muze z ostatnich 4 dekad lub wychodzi z kims starszym...mila obsluga, wyjątkowo ładne miejsce na papieroska...polecam palaczom, nie beda czuli sie wyoutowanym elementem społeczeństwa :lol:
Zamierzam tam zabrac moich rodzicow w pierwszy dzien swiat, jesli beda mieli czynne...pewnie nie....:(
Liquid- srednia obsługa, tez zabierają drinki...dużo młodych ludzi....muzyka mieszana, sporo 80' 90'.....no i potwornie śmierdzi...chyba maja jakies problemy z kanalizacją...zadziwia mnie ten kraj...tak na marginesie...zadnego miejsca na papieroska...

Waterfront...no tu to moge powiedziec calkiem sporo, choc nie lubie tej muzyki i nie chodze tam tanczyc...trafialam dwukrotnie na impreze Meltdown i gorąco ją odradzam kazdemu Polakowi...no nie wiem...moze nie kazdemu...hmm..teraz tak mysle, ze moze garażowa muza zbuntowanej angielskiej młodzieży moze sie komus podobac...natomiasat nie kazdy wie, ze na drugim pietrze Waterfront jest bardzo duza druga sala, w ktorej w kazdą drugą sobote miesiąca są imprezy z muzyką ska...Ska nie jest popularne w Polsce(chyba ze jako żenskie zakonczenie nazwiSKA:) ale to dobra muza, ktorej korzenie wywodzą sie z regge..jeden z moich znajomych DJs powiedzial mi, ze ska jest ulubioną muzyką mężczyznych bo mozna przy niej tanczyc nawet jesli sie nie umie tanczyc...drugi powiedzial, ze tanczenie ska jest banalnie proste...trzeba sobie tylko wyobrazic, ze sie doi krowe mając pod nogami ruchomą bieżnie:)) ale atmosfera tam jest naprawde wyluzowana...punkowie i skinheadzi tanczą sobie dziarsko ramie w ramie...troche mnie to zaskoczylo...ale milo...i alkohol jest dosc tani
Sonic jest miejscem, w ktorym lubie sobie odpłynąć przy czarnej muzie, ale to w soboty, piatkowe imprezy sa tam w zasadzie żadne...no i nie polecam sonica na samotne wypady dla dziewczynek, bo to ryzyko, ktore juz zalatuje głupotą... dużo czarnych mężczyzn, ktorzy usiłują zawrzec znajomosc dosc bezceremonialnie...plusem lokalu jest bardzo sympatyczny Polak na bramce
W sumie teraz sie tak zastanawiam...po co ja w ogole to pisze? chyba dlatego, ze mam kaca po wczorajszej imprezie i czekam bezczynnie na Rodzicow...
a tak przy okazji...Wesołych Świąt kochani rodacy...karpia juz mam w lodówce...
N

ADA.KOP 
plutonowy
adakop

Wysłany: 07-01-2008, 20:02   

a Ja lubie TEN club i siup, Fajnie tutaj pisza , :mrgreen: :roll:

akvarko 
chorąży

Wysłany: 09-01-2008, 12:42   

Ja osobiście jeszcze nigdzie nie byłam, ale zamierzam wyruszyć na podbój w niedługim czasie. Dzięki miniflota za szczegółowy opis, szczególnie zainteresował mnie Waterfront, wydaje mi się że można się tam pobawić w klimacie. A czy zna ktoś może jakiś klub, gdzie można potańczyć przy czymś cięższym jak industrial, emb, darkwave? Byłabym wdzięczna za informacje.

sebu 
szeregowy

Wysłany: 09-03-2008, 09:32   

Dla mnie osobiście najlepszym klubem jest Po Na Na. Nie pod względem wygladu, tylko pod względem muzyki. Tak jak wyżej napisała miniflota, dla wielbicieli house, electro house zdecydowanie. Zero komercji... Parkiet jest mały, ale mi to nie przeszkadza. Z tego co pamietam to wpuszczają tam w normalnym obuwiu.

Dla zainteresowanych:

SEAMUS HAJI - Piątek 21 marca

Na pewno poleci dobryyy house!

Wejście: £7 przed 12am / £8 później.
Limit wiekowy: 18

http://www.eclecticbars.c.../djbookings.php

Odradzam klub Mercy... komercja, komercja....dużo starych kawałków np. jakies "samba dejanejro"... stare hymny muzyczne, ktore juz dawno minęły. Pan "DJ" słaby... zero przejść miedzy kawałkami... już Winamp lepiej by to zrobił. "DJ" drze morde do mikrofonu... pamiętam jak kiedyś coś tam krzyknął i oczekiwał, że ludzie podchwycą i też zaczna krzyczeć, jednak tak sie nie stało... "dj" zapytal "co jest z Wami, czemu nie krzyczycie kiedy powinniście", ludzie na to "buuuuuuuuu, bu, bu".... a cały "DJ" do publicznosci, że są jebanymi łankerami. :roll: pierwszy raz sie spotkalem z takim traktowaniem publicznosci.
Byłem wczoraj tam ze znajomymi, to jacys kolesie sie bili obok miejsca gdzie DJ gra. DJ znow zaczął drzec morde do mikrofonu "wyperdalac stad, Wy cenzura... " bla bla. Nie powinien tego robic. Co nas obchodzi jakas bujka i musimy wysluchiwac tego debilnego dja.... ten "DJ" mysli, że jest bogiem... dla mnie żal.
Ostatnio zmieniony przez sebu 09-03-2008, 09:51, w całości zmieniany 3 razy  

Rujewit 
plutonowy

Wysłany: 18-03-2008, 10:42   

Witam!
Dla mnie najlepsze są koncerty na UEA, problem w tym że ostatni rok to sezon ogórkowy i nic dla mnie ciekawego nie grali, ostatnio na czym byłem to Lee Scratch Perry ostatniej jesieni a teraz wybieram się na Public Enemy :) , koncerty w Waterfront nie są złe bo widziałem ze 2 ale ciężko mi coś tam trafić interesującego dla mnie :( a co do klubów to w PoNaNa kameralne koncerty są ok(widziałem 2), od strony muzycznej klub nie w moich klimatach ale w porządku, swego czasu lubiłem Lave i Ignite :) (z muzyką to nie ma nic wspólnego, zamknięte kluby obecnie), także do Sonic się zaglądało często ale nie lubię klubów gdzie dziewczyny nie lubią chłopaków dlatego że są biali, dawno temu mieli w tym klubie niezłe bitwy fristajlowe! To było na plus! Następnie Optic taki sobie miejscowy "posh club" chodziłem tam tylko w środy więc nie wiem jak jest w łikend, następnie Liquid - nic specjalnego ale kiedyś bywałem tam w każdy poniedziałek :) No i ostatni klub na deser to Mercy - według mnie to najgorszy klub w Norwich, nie cięrpię ani muzyki ani panującej tam atmosfery, ale przyznać muszę że klub bardzo popularny wśród moich znajomych anglików, miejscowej polonii i innych obcokrajowców. Ale taki jest świat że każdy ma prawo lubić co innego :)
Pozdrawiam!

miniflota 
sierżant

Wysłany: 03-04-2008, 18:41   

Hej Rujewit, troche mnie zaciekawiles tymi srodami i poniedzialkami..bo ja tak głupio pracuje ze mam srode wolna i niedziele...w soboty nie cierpie wychodzic bo szmira, tłok i w ogole fe...ale jesli wiesz, gdzie mozna sie pobawic we wtorki i w srody, daj znac.
pozdrawiam

halina 
sierżant

Wysłany: 04-04-2008, 08:31   

norwich to jedna wielka tragiczna komercja.. :???:

Rujewit 
plutonowy

Wysłany: 04-04-2008, 16:54   

miniflota napisał/a:
Hej Rujewit, troche mnie zaciekawiles tymi srodami i poniedzialkami..bo ja tak głupio pracuje ze mam srode wolna i niedziele...w soboty nie cierpie wychodzic bo szmira, tłok i w ogole fe...ale jesli wiesz, gdzie mozna sie pobawic we wtorki i w srody, daj znac.
pozdrawiam

Cześć!
Tak jak pisałem swego czasu we wtorki to chodziłem do Ignite (zamknięte obecnie) a w środy do Optic, ostatnimi czasy nie chodzę prawie nigdzie ponieważ znudzony już jestem tym wszystkim, teraz czekam na koncert Public Enemy na UEA :) Czasami zaglądam jeszcze do Musztardy tzn. Mustard Lounge :) według mnie najlepsza impreza tam to beatfix która jest raz w miesiącu (chyba w każdą trzecią sobotę miesiąca, można to najlepiej sprawdzić w darmowym magazynie Outline) Ale ten klub jest dość klimatyczny i nie sądzę żeby każdemu się podobało :)
Pozdrawiam!

biiejjutyful 
szeregowy

Wysłany: 30-04-2008, 19:07   

Heja! rok temu bylam w Norwich i teraz znow przylatuje na kilka miechów.. Mam pytanko, a gdzie grają czarną muzę? pewnie nie za bardzo gdziekolwiek z tego co pamiętam rok temu ... :/

akvarko 
chorąży

Wysłany: 05-05-2008, 03:09   

Sonic to chyba najczarniejszy klub w Norwich.

Balek
chorąży

Wysłany: 05-05-2008, 09:46   

mowi sie o nietolerancji ze strony angolow to posluchajcie tego, wczoraj po malej imprezie domowej postanowilismy z moim wspolokatorem ze wybierzemy sie na miasto ( koles jest rodowitym anglikiem) wiec z tego tytulu ze w sonic'u byla polska impreza wiec wpadlismy zobaczyc co sie pozniej okazalo po pewnym czasie gdy wrocilem z toalety moj znajomy zaczal mi sie skarzyc ze zostal opluty przez jakiegos kolesia z PL, wiec podszedlem do niego i zapytalem czemu oplul mi kolege zaraz doskoczylo do mnie jeszcze 2 osilkow ktorzy ewidentnie mieli rozmiary "S" swoich koszulek a powinni miec 2x XXL a to dlatego by wyeksponowac swoje dzielo :D zapytali sie w czym mam problem i jesli nadal go mam to wyjdziemy na zewnatrz i oni ten problem rozwiaza... chore, po kilku ostrych wymianach zdan pojawily sie dziewczyny tych debili i przepraszaly za ich zachowanie tlumaczac ich ze chlopcy za duzo wypili i to wszystko, jak dla mnie ta cala sytuacja byla i jest nadal chora, pokazuje nam jak Polacy potrafia sie zachowywac.... sami sobie wyrabiamy opinie pozdro

taishio 
sierżant
shrek

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 16-05-2008, 21:38   

maniekhooligan napisał/a:
a ja niestety nie byłem jeszcze w żadnym klubie bo brzydki jestem i zły :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja brzydszy i mega turbo zly.
do klubow nie chodze, bo zajety wieczorami jestem.

beatala
szeregowy

Wysłany: 26-01-2013, 18:24   

dla mnie najlepsze Chicago jest the best moje nastepne oczywiscie w tym klubie

gooduuyn
sierżant

Wysłany: 30-07-2013, 11:40   

BAR 11

Odpowiedz do tematu