Forum Polonii w Norwich UK , Polish Community in Norwich UK Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Gel polish
Autor Wiadomość
chocolatte13 
plutonowy

Twoje miasto w Polsce :: Warszawa
Wysłany: 11-01-2016, 17:30   Gel polish

Witam was ciepło dziewczyny :-)
Oferuje paznokcie hybrydowe cena 12£
Zajmuje sie paznokciami od wielu wielu lat ale ze względu na dodatkowa prace zostałam juz tylko przy gel polish. Mam wieloletnie doświadczenie prowadziłam własny salon w Polsce przez 8 lat. Posiadam dyplomy. Pracuje tylko na profesjonalnych produktami. Oferuje także wam kochane świetna metodę przedłużania włosów "micro loop weft" jesli ktos nie zna tej metody podalam przykładowe zdjęcie. Jest to świetna metoda przedłużania włosków która nie niszczy nie obciąża. Zajmowałam sie od lat różnymi metodami przedłużania włosów sama wiem jak to jest kiedy tak bardzo cenimy sobie utrzymać nasze włoski w dobrej kondycji niestety większość metod przedłużania je poprostu niszczy. Pozostałam tylko przy tej metodzie bo jest rewelacyjna sama noszę od wielu lat. Co do gatunku włosów szukałam lata najlepszych i czasami cena nie szła z jakością, wydawalam fortunę na jak to mówili najlepsze. Nie zdały egzaminu. Moje włoski są pochodzenia indyjskiego do wyboru proste i kręcone włosy są świetne jestem pewna ich w 100% myjesz jak własne czesanie bez problemów nie placza sie. Cieszysz sie nimi ok 5-6 mies po tem trzeba zmienić na nowe włoski. Czas założenia bez godzinnego siedzenia tylko 1h-1,20 min
Cena full head 140£ ( 1 opakowanie)
Cena full head 240£ ( 2 opakowania)
Jesli masz włosy dość grube wystarczy 1 opakowanie
Jesli włosy są cienkie i krótkie potrzebujesz 2 opakowania
Ze względu na to metodę wiadomo iż pasma bedą po jakimś czasie sie luzowac( czesanie, mycie głowy, upinanie) dla tego przy tej metodzie wymagana jest wizyta co 3-4 tyg na podciagniecia pasm czas krótszy niż założenie koszt 20£
Wszystkie panie zainteresowane moja oferta pozdrawiam i mam nadzieje iż oferta sie podoba.
Podaje mój numer kontaktowy 07922180959
Witam wszystkie panie. Zapraszam do korzystania z moich uslug. W zawodzie istnieje od 6lat. W Polsce prowadzilam salon przez po nad 3 lata. Bardzo serdecznie zapraszam mieszkam bliskie okolice AINOVO :-)
Przedlużanie paznokci tips szablon na żelu
utwardzanie wlasnej płytki paznokcia
manicure hybrydowy na firmie gelish harmony trzyma sie świetnie do 3tyg
manicure
przedluzanie rzes metoda 1:1, 2:1, 3:1
makijaż okolicznosciowy
henne rzes
brwi
regulacja
wosk twardy: brwi, wąsik
moj kontakt: 07843894190 lub 07922180959
Ostatnio zmieniony przez chocolatte13 11-01-2016, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  

chocolatte13 
plutonowy

Twoje miasto w Polsce :: Warszawa
Wysłany: 11-01-2016, 17:37   

Z góry przepraszam post poniżej był wystawiony bardzo dawno temu nie umiem go usunąć. Aktualne polish gel i przedłużanie włosów to co powyżej.
Witam wszystkie panie. Zapraszam do korzystania z moich uslug. W zawodzie istnieje od 6lat. W Polsce prowadzilam salon przez po nad 3 lata. Bardzo serdecznie zapraszam mieszkam bliskie okolice AINOVO :-)
Przedlużanie paznokci tips szablon na żelu
utwardzanie wlasnej płytki paznokcia
manicure hybrydowy na firmie gelish harmony trzyma sie świetnie do 3tyg
manicure
przedluzanie rzes metoda 1:1, 2:1, 3:1
makijaż okolicznosciowy
henne rzes
brwi
regulacja
wosk twardy: brwi, wąsik
moj kontakt: 07843894190 lub 07922180959

Odpowiedz do tematu